Znajomy prowadzi sprzedaż fajerwerków online

Z Adamem chodziłem do jednej klasy w szkole podstawowej. Mieszkamy na tym samym osiedlu i czasami się widujemy. Po studiach założył własną firmę, ale nie wiedziałem czym się zajmuje. Ostatnio go spotkałem znowu i postanowiłem porozmawiać.

Sprzedaż fajerwerków online to fajna sprawa

fajerwerki onlineAdam zaoferował mi spotkanie w knajpie i chętnie je przyjąłem. Dowiedziałem się wtedy, że sprzedaje fajerwerki online a zaopatruje się w nie u sporego producenta, który mieści się w Warszawie. Ceny wynegocjował sobie dość korzystne i ten biznes mu się opłaca. Opowiedział mi na czym polega taka sprzedaż i jakie profity z tego ma. Przyznam, że sprzedaż fajerwerków online to całkiem interesujące zajęcie i nie dziwiłem się, że Adam postanowił się tym zając. Jakbym miał takie znajomości to także bym je wykorzystał. Spotkanie było bardzo przyjemne i głównie rozmawialiśmy o jego pracy. Dużo ludzi kupuje fajerwerki online a zainteresowanie jest przez cały rok. Dzięki temu Adam nie musi szukać żadnego dodatkowego zajęcia. Ostatnio nawet dostał zamówienie z miasta, bo organizowana była jakaś wielka impreza i miał być pokaz sztucznych ogni. To było największe zamówienie jakie do tej pory otrzymał. Widać od razu, że praca sprawa mu przyjemność i się w niej sprawdza. Dowiedziałem się również, że zaręczył się z Kasią, która również chodziła z nami do jednej klasy. Mieszkamy tak blisko siebie a tak mało wiemy. Teraz czas to zmienić i na pewno będziemy utrzymywać stały kontakt. Też u niego kupie fajerwerki na sylwestra.

Z Adamem teraz dość często się widujemy i nasze relacje są mocniejsze. To świetny kumpel i sądzę, że będziemy przyjaciółmi. Świetnie się dogadujemy i mamy takie same zainteresowania. Katarzynę również bardzo lubię i to na prawdę dobrana para.