Zdjęcia ślubne pamiątką na lata

Dzień ślubu i wesele z całą pewnością zasługuje na uwiecznienie. Zdjęcia z tego magicznego czasu to cudowna pamiątka na całe życie, dlatego nie warto z tego rezygnować. Poznacie dziś podstawowe kadry, które powinny być zawarte w ślubnym albumie, a także cechy doskonałego fotografa ślubnego. Na początek trzy podstawowe i obowiązkowe kadry, czyli przygotowania, ślub i wesele.

Najważniejsze kadry z dnia ślubu

fotografia ślubna bydgoszcz i okoliceCzas przygotowań jest pełen emocji i wzruszeń dlatego warto wykonać kilka ujęć w tym czasie. W albumie powinny znaleźć się zdjęcia obrączek, spinek do mankietów, butów Panny Młodej. Koniecznie musi zostać uwieczniony piękny bukiet ślubny, suknia i welon. Warto zrobić kilka zdjęć z wykonywania makijażu i oczywiście błogosławieństwo. Następnie fotografia ślubna bydgoszcz i okolice powinna w swej ofercie zamieścić najważniejszy kadr czyli sam ślub. Moment wymiany obrączek, dekoracja kościoła, ołtarza i ławek to podstawa, która pozwoli na stworzenie pięknej pamiątki. Zdjęcia świadków i wzruszonych gości. Ostatni kadr to wesele, czyli moment w którym nowożeńców opuszcza stres i pojawia się radość i szczęście. To czas szalonej zabawy do białego rana. Fotograf powinien sfotografować stoły, dekoracje na stołach, dekoracje krzeseł, ściany za Parą Młodą. Oczywiście nie można pominąć szalejących na parkiecie weselników i Pary Młodej. Zdjęcia wiejskiego stołu czy candy baru, który jest pięknie udekorowany i pełen pyszności przywoła miłe wspomnienia.

Jaki powinien być fotograf ślubny? Na początek ważna rada, każdy fotograf ma swój indywidualny styl wykonywania zdjęć i kadrów dlatego warto dokładnie przejrzeć portfolio i sprawdzić czy odpowiada to naszej estetyce. Następnie powinien wysłuchać Waszych wskazówek, oczekiwań, rozpoznać potrzeby. Elastyczność jest pożądaną cechą fotografa, ale zadbajcie również o miłą atmosferę między Wami.