Zakup plecaka dla pierwszoklasisty herlitz

W tym roku moje dziecko pójdzie do pierwszej szkoły podstawowej. Trochę się denerwuję czy sobie poradzi, ale chyba każda matka ma taki stres przed pójściem swojego dziecka do szkoły po raz pierwszy. Ale za to mój syn jest bardzo szczęśliwy i bardzo chce iść do szkoły. Wielu jego kolegów z podwórka będzie z nim chodzić do klasy, co jest dobrą wiadomością.

Odpowiedni plecak dla mojego syna

plecak dla pierwszoklasisty herlitzMój syn idąc do pierwszej klasy nie będzie przebywał tylko wśród kolegów z podwórka, ale też pozna nowych kolegów. Teraz oświata gwarantuje dzieciom darmowe podręczniki do pierwszej klasy, tak więc została mi do kupienia cała wyprawka. Muszę kupić zeszyty, przybory jak na przykład kredki, długopisy itp., strój na w-f oraz oczywiście odpowiedni plecak. Ale jaki plecak dla pierwszoklasisty herlitz wybrać. On jest taki drobny i mały, a plecaki są teraz takie duże. Może zdam się na sprzedawcę w sklepie. Są przecież sklepy, gdzie sprzedają wszystkie przybory i plecaki dla dzieci w różnym wieku. Dlatego chce by mój syn miał taki niewielki plecak, by sobie nie przeciążył kręgosłupa. Dzieci nie powinny w tak młodym wieku tyle dźwigać. Trzeba zdawać sobie sprawę ile dziecko jest w stanie unieść. Na szczęście pani w sklepie okazała się bardzo pomocna i dobrała odpowiedni plecak dla mojego syna. Był on czerwony i od razu przypadł do gustu mojemu synowi. Cieszę się, że mu się ten plecak podobał. Rozpoczęcie roku szkolnego jest już niedługo. Muszę kupić mu jeszcze nową białą koszule. Musi się bardzo dobrze prezentować na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego. Szkoła do której będzie chodził jest dość blisko naszego domu, więc z czasem sam będzie mógł chodzić do szkoły. On już nie może się doczekać, aż będzie na lekcjach i jak będzie bawił się z kolegami na przerwach.

Jeśli wasze dziecko idzie do pierwszej klasy warto dla niego kupić odpowiedni plecak, który będzie dobrze dopasowany do niego. Ja w tej kwestii doradziłam się sprzedawczyni, która bardzo dobrze dobrała plecak dla mojego syna. Mojemu synowi też się on bardzo podobał, a o jest najważniejsze, by plecak nie tylko był odpowiedni, ale by też podobał się dziecku. W końcu to on będzie z  nim chodził.