Wypad na narty we ferie

Po okresie ciepłych dni, dość nietypowych jak na miesiące zimowe w Polsce, w końcu doczekaliśmy się prawdziwej zimy. Przymroziło, przysypało śniegiem. Może nie jest to najlepszy scenariusz dla kierowców, ale cieszą się z niego na pewno dzieci, które właśnie zaczynają ferie. Niezmiennie najczęstszym kierunkiem wyjazdów będą góry.

Nauka jazdy na nartach pod okiem instruktora

narty zieleniecJak co roku okres stycznia i lutego jest czasem zimowych wakacji dla uczniów. I jak co roku oblężenie będą przeżywały ośrodki wczasowe w górach. Stoki narciarskie zapełnią pasjonaci zimowego szaleństwa. Co jednak w przypadku, kiedy dziecko nie bardzo wie, co robi się z nartami? Jak morze, to Międzyzdroje, jak narty zieleniec, który słynie z jednych z najlepszych szkółek jazdy na nartach. Wiadomo, że wszędzie można się nauczyć jazdy na nartach. Jednak w Zieleńcu mamy idealne do tego warunki. Z racji tak dużej ilości szkółek powstały tu specjalne stoki dla początkujących, gdzie nikt im nie przeszkadza i nikt nie wyśmiewa. Bogata baza noclegowa powoduje zaś, że Zieleniec przez cały sezon narciarski przeżywa prawdziwe oblężenie. Przyjeżdża tu bardzo dużo zorganizowanych wycieczek dziecięcych. Takie kolonie nastawione są przede wszystkim na aktywny wypoczynek na stoku. Wykwalifikowana kadra, która ma odpowiednie doświadczenie w pracy z dziećmi, daje rodzicom i opiekunom gwarancje tego, że ich pociechy są bezpieczne a przy okazji dostaną naprawdę porządną lekcje jazdy na nartach. Dorośli oczywiście również mogą wykupić sobie lekcje u instruktora.

Wyjazd na narty jest najczęściej realizowanym pomysłem w przypadku ferii. W ośrodkach znajdzie się miejsce zarówno dla wprawionych narciarzy, jak i dla tych, co dopiero raczkują w tej umiejętności. Wystarczy wtedy wynająć profesjonalnego instruktora.