Wybór właściwego samochodu do ślubu

Kiedy zajmowaliśmy się organizacją naszego ślubu to oboje chcieliśmy, ażeby to był wyjątkowy i niezapomniany dzień. Chcieliśmy mieć najlepszą knajpę, orkiestrę oraz oprawę. Wszystko potoczyło się zgodnie z naszymi oczekiwaniami i każdy był pod wrażeniem.

Przyjazd do ślubu eleganckim samochodem

samochód do ślubu toruńMaciejowi najbardziej zależało na tym, żebyśmy do ślubu pojechali jakimś pięknym samochodem. Miało być kilku jego znajomych, którzy są zapalonymi motoryzacją fanami i chciał zrobić na nich wrażenie. Zgodziłam się na to i pojechaliśmy do wypożyczalni, ażeby wybrać jakiś wyjątkowo elegancji samochód do ślubu toruń i zrobić na wszystkich wrażenie. Maciejowi na tym głównie zależało i dlatego postanowiłam jemu pozostawić ostateczną decyzję. Wybrał piękne sportowe auto, które było cudownie przystrojone. Nigdy w życiu nie miałam okazji siedzieć w takim samochodzie i przyznam, że było to niesamowite przeżycie. W środku wszystko było ze skóry w kolorze beżowym a szyby lekko przyciemniane. Wprowadzało to nutę tajemniczości co mi się podobało. W dniu ślubu kierowca przyjechał o umówionej porze. Nie spóźnił się ani minuty zgodnie z tym co gwarantował nam właściciel firmy. Jechaliśmy autem przez całe miasto. Wyjechaliśmy trzydzieści minut przed czasem, ażeby jeszcze przejechać się kawałek. Do urzędu dotarliśmy na piętnaście minut przed rozpoczęciem ceremonii zaślubin. Samochód zrobił ogromne wrażenie na wszystkich gościach. Było słychać głosy zachwytu a koledzy Maćka potakiwali głowami z uznaniem.

To był najpiękniejszy ślub. Wybór tego samochodu był na prawdę dobry, bo reakcja gości nawet przekroczyła nasze oczekiwania. Zadowolenie Macieja było dla mnie wtedy najważniejsze, ale nie ukrywam, że i mnie rozpierała duma jak podjechaliśmy pod urząd.