W prezencie lalka Baby Born do kąpieli

Gdy moja córka miała mniej więcej trzy lata zaczęła mi mówić o tym co by chciała dostać w prezencie. Po prostu mówiła mi już wtedy co jej się podoba a co nie. Oczywiście wtedy podobało jej się naprawę wiele rzeczy. I wystarczyło czasem, że zobaczyła tylko jakąś reklamę w telewizji i już daną zabawkę bardzo chciała.

Lalka Baby Born do kąpieli na prezent

lalka Baby Born do kąpieliMi z jednej strony to pasowało.A z drugiej było naprawdę męczące. Zbliżały się urodziny moje córki a ona cały czas wymyślała co by chciała dostać z tej okazji. Gdybym te wszystkie życzenia jej miała spisać to lista byłaby naprawdę bardzo długa. Jednak najczęściej wspominała mi o tym, że dla niej najlepsza byłaby lalka Baby Born do kąpieli, którą widziałam już w sklepie internetowym. Stwierdziłam, że ją zamówię. Lalka była naprawdę bardzo ładna. I wiem, że będzie się nią bawiła. W sumie teraz bawi się wszystkimi lalkami a do tego tą można będzie kąpać także będzie miała z nią dodatkowe zajęcie. Do tej pory nie miała żadnej lalki, którą można było kąpać. Lalka przyszła tak, że spokojnie zdążyła być w domu przed urodzinami. Zapakowałam ją i schowałam przed córką. W dzień urodzin rano z mężem wręczyliśmy jej prezent. Była nim zachwycona. Lalka praktycznie od razu była kąpana. Córka nie miała nawet czasu żeby zjeść śniadania bo przecież była zajęta kąpielą lalki. Uważam, że był to naprawdę bardzo dobry pomysł z tym prezentem. Bo nie jest to zabawka, którą córka pobawiła by się tylko trochę i zostawiła.

Córka bawi się nią niemal codziennie. Także wiem, że nie były to pieniądze wyrzucone w błoto. A już wcześniej zdarzało mi się kupić niezbyt trafione prezenty. Myślę, że na święta kupię też córce lalkę podobną do tej tylko może taką, która będzie miała jakieś inne funkcje. Na pewno by się jej spodobała.