Trwała depilacja laserowa

 

Nigdy nie mogłam sobie poradzić z moim nadmiernym owłosieniem. Nie wiem, czy każda kobieta tak ma, ale ja dostawałam już szału. Musiałam golić się codziennie, bo zawsze znajdywałam kilka odrośniętych włosków. Chyba tylko mnie rosły one tak szybko. Nie wiem, czy to przez geny, czy co. Jednak było to dla mnie strasznie uciążliwe.

Koniec z depilacją maszynką, nadchodzi laser

depilacja laserowa wykonywana w SzczecinieOpowiedziałam moim przyjaciółkom o problemie nadmiernego owłosienia. Mówiły, że im wystarczy ogolić się raz na tydzień i już w ogóle się załamałam. Na moje urodziny sprawiły mi super niespodziankę. Czekała mnie depilacja laserowa wykonywana w Szczecinie w postaci karnetu na kilka zabiegów. Przyjaciółki mi to wspólnie ufundowały. Nie pomyślałam wcześniej o takiej alternatywie, a przecież mogłoby mi to znacznie ułatwić życie. Przed zabiegiem, skonsultowałam się z kosmetyczką. Obejrzała mnie dokładnie i stwierdziła, że mam idealnie owłosienie do depilatora laserowego. Bowiem potrzebne jest ciemne i gęste. Blondynki mają problem, bo posiadaczki jasnego owłosienia raczej nie bardzo będą mogły widzieć efekty po laserze. Chociaż coś miałam, co mi się przydało. Przynajmniej szybciej usunie się te włoski. Jako, że szybko mi odrastały, zabiegi te mogą potrwać krócej, bo będę wymagała mniejszej ilości sesji. Czasami niektórym włosy rosną tak wolno, że zanim wyjdą i laser chwyci cebulki, to trzeba nawet i ponad siedmiu sesji. Ja nie miałam takiego problemu i bardzo mnie to cieszyło. Nie mogłam się doczekać, aż skończy się owłosienie.

Depilacja laserowa wcale mnie nie bolała. Nawet, gdyby bolała, to nie ruszyłabym się z miejsca, ponieważ zależało mi na efekcie i wytrzymałabym wszystko. W krótkim czasie nadeszła oczekiwana poprawa. Najpierw włoski pojawiały się coraz rzadziej i były też rzadsze, a później zaczęły znikać całkiem.