Tanie wczasy w Kudowie Zdrój

Już niedługo w szkołach zabrzmi ostatni dzwonek, który wyśle nasze pociechy na zasłużony odpoczynek. Dzieciaki po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki, są na pewno wyczerpane i mają dwa miesiące na podładowanie energii, aby we wrześniu na nowo zmierzyć się z nauką w szkole.

Kudowa Zdrój

 

kudowa zdrójI tu pojawia się pomysł dla rodziców, którzy bardzo chcieliby zabrać swoje dzieci na zasłużone wakacje, ale bardzo często na przeszkodzie stają warunki finansowe oraz brak czasu z uwagi na natłok pracy w biurze. Ale skupmy się na kwestiach finansowych. Każdy chciałby zorganizować tanie wczasy i najlepiej takie na których będziemy mogli pozytywnie się zmęczyć oraz wypocząć i zrelaksować się.
Wspaniałym miejscem na tego typu wyjazd jest Kudowa Zdrój. Kudowa Zdrój, czyli miasto uzdrowiskowe leżące w województwie Dolnośląskim. W Kudowie znajdują się znane na całą Polskę pijalnie wód mineralnych (wód arsenowych). W mieście znajdziemy też jedną z trzech w Europie Kaplic Czaszek. Kaplica Czaszek jest zbudowana z ludzkich czaszek oraz kości piszczelowymi ludzi zmarłych w czasie wojny trzydziestoletniej oraz zarazy.

Kudowa Zdrój jest też świetną bazą wypadową dla jednodniowych wycieczek w Góry Stołowe, a warto tam odwiedzić chociażby rezerwat Błędnych Skał, w którym to możemy zobaczyć skały o różnych kształtach. Tak więc jeśli nie będziesz miał pomysłu na wakacje to zabierz rodzinę na tanie wczasy w Kudowie Zdrój.