Świetnie zorganizowana impreza firmowa

W ostatnim roku odniosłem dużo sukcesów i w końcu mogłem uważać siebie za dużego przedsiębiorcę. tak dobrze mi szło, że nawet dałem podwyżki pracownikom i mogłem stworzyć nowy dział. Ludzie lubili u mnie pracować, bo byłem świetnym i wyrozumiałym szefem.

Największa impreza firmowa dla pracowników

imprezy firmowe LublinW piątek około piętnastej pojawił się u mnie właściciel jednego z najlepszych klubów w Lublinie. Nieco zaskoczyła mnie jego wizyta, bo nie widziałem możliwości współpracy. Nasze branże zbyt mocno się różniły. Człowiek ten jednak odwiedził mnie w innym celu. W jego klubie regularnie były organizowane imprezy firmowe Lublin był miastem, gdzie takie imprezy odbywały się często. Człowiek ten zaoferował mi wynajęcie swojego klubu w niskiej cenie po to, żebym mógł zorganizować imprezę firmową dla wszystkich pracowników. Fakt, ostatnio po głowie chodził mi taki pomysł i nawet zacząłem rozglądać się za lokalem, w którym taką imprezę mógłbym zorganizować. Właściciel klubu był w stanie zapewnić odpowiednią oprawę muzyczną, atrakcje oraz jedzenie i alkohol każdego rodzaju. Moi pracownicy ostatnio ciężko pracowali i zdecydowanie zasługiwali na relaks. Dlatego zdecydowałem się zorganizować imprezę firmową w tym właśnie klubie. Od razu z facetem dogadałem szczegóły i zarezerwowałem termin. Uznałem, że piątek będzie odpowiedni. Kiedy pracownikom powiedziałem o imprezie firmowej, to wszyscy bardzo się ucieszyli. Czekała ich najlepsza zabawa w życiu a ja zamierzałem tego dopilnować.

Wszyscy pracownicy pojawili się na imprezie i każdy świetnie się bawił. Pojawił się tam nawet znany didżej, który umilał wszystkim czas doskonałą muzyką. Jedzenie było smaczne a ciepłe potrawy podawane regularnie. Klub zdecydowanie nadawał się na taką imprezę firmową.