Student szuka przyciemniającego lakieru do decoupage

Do mnie często wpadają studenci, którzy poszukują materiałów. Mam sklep niedaleko uczelni co gwarantuje mi stałych klientów. Mam niskie ceny, ponieważ wiem, że przychodzą do mnie najczęściej właśnie studenci i dzięki temu mam spore zarobki.

Zaoferowałem studentowi najlepsze przyciemniające lakiery do decoupage

przyciemniający lakier do decoupageW sobotę z samego rana wpadł do mojego sklepu jakiś student. Pytał czy jest dostępny przyciemniający lakier do decoupage, ponieważ robi pracę na zaliczenie a bez tego lakieru nic nie uda mu się zrobić. Szkoda mi się go zrobiło, ponieważ wiem jak to dla niego ważne. Powiedziałem, żeby niczym się nie przejmował i znajdę dla niego przyciemniający lakier do decoupage na magazynie. Nie wystawiam wszystkich materiałów plastycznych, ponieważ nie mam tak dużej powierzchni sklepowej. Większość trzymam na magazynie. Jestem przekonany, że taki przyciemniający lakier do decoupage na pewno też tam się znajdzie. Student cierpliwie czekał aż wrócę z magazynu. Znalazłem takie lakiery i okazało się, że to są najlepsze lakiery przyciemniające, które sporo kosztowały. Uznałem, że dam temu studentowi zniżkę, ponieważ to wyjątkowa sytuacja i zależy mi na tym, żeby mu pomóc. Kiedy wróciłem na sklep i w dłoni trzymałem przyciemniający lakier do decoupage to student bardzo się ucieszył. Sprzedałem mu go bardzo tanio, ale zaznaczyłem, że to zaliczenie musi zdać na piątkę. Obiecał, że tak będzie i po zapłaceniu pobiegł na uczelnię. Znam tego chłopaka, ponieważ często do mnie zagląda i wiem, że ma spory talent.

Nazajutrz zawitał on do mnie ponownie. Przyniósł swoją pracę, którą malował na zaliczenie i chciał mi się pochwalić. Dostał najwyższą ocenę z możliwych a obraz robił ogromne wrażenie. Dał mi go nawet w prezencie w ramach wdzięczności.