Stare walizki zastąpiłam nowym zestawem bagażowym

Polowanie na promocje to wielka frajda dla wielu ludzi. Niejednokrotnie można ugryźć się w język, kiedy po dwóch dniach o zakupienia nowych perfum widzimy go w tej samej perfumerii o połowę tańszego. W szczególności ma to miejsce w takich okresach jak święta. Oczywiście nie wszystkie okazje są rzeczywiście promocjami, ale nieraz warto zwrócić na to uwagę.

Nowy zestaw walizek w promocyjnej cenie

walizki do ryanairaPo ostatnich wakacjach na Dominikanie, moje walizki nie nadają się do żadnych podróży. W szczególności bagaż kabinowy, który utracił już po dziesięciu latach regularnego użytkowania swój blask. Dlatego też w tym roku potrzebowałam nowe walizki do ryanaira na wakacje do Tunezji. Szukałam już dawno okazyjnych cen. Swój ostatnie zestaw bagażowy już dawno wyrzuciłam. Był on wykonany z dobrej jakości materiału i miał genialne ciche kółka. Jednak z czasem tkanina po prostu poprzecierała się w wielu miejscach od kontakt z innymi walizkami. Tym razem poszukiwałam więc walizki do ryanaira wykonanej ze sztywnego tworzywa poliwęglanowego. Koleżanka poleciła mi dobry sklep w pobliskich supermarkecie. Tylko kazała mi się uzbroić w cierpliwość i wyczekiwać na przeceny nawet do siedemdziesięciu procent. Uznałam to za cenę, którą mogę zapłacić. Wiedziałam, że moje walizki będą użytkowane regularnie, ale i tak nie chciałam wydać czterocyfrowej kwoty za cały komplet. Dlatego też czekałam na promocję, która nastąpiła już na początku grudnia. Trwała tylko trzy dni, więc pośpiesznie wyruszyłam na zakupy do marketu. Obawiałam się tylko tego, że nie wyjdę ze sklepu tylko z walizkami.

Udało mi się zakupić trzyczęściowy zestaw walizek w super cenie. Zawierał on walizkę kabinową, bagaż podręczny oraz torbę na laptopa. Wszystko wykonane były solidnie, ze sztywnego tworzywa. Kółka jeździły bezszelestnie i obracały się na 360 stopni. Tak, jak podejrzewałam, dokupiłam sobie także torebkę i portfel skórzany dla męża.