Spodobały mi sie matowe zdjęcia

Moja mama przygotowała dla mnie spora niespodziankę. Przygotowała dla mnie piękny album ze zdjęciami z mojego dzieciństwa. Nie sądziłam, że mama przygotuje dla mnie na moje osiemnaste urodziny taką niespodziankę. Nie mogłam uwierzyć ile pięknych zdjęć znalazło się w albumie.

Mama przygotowała matowe zdjęcia

matowa odbitka fotograficznaMoim zdaniem matowa odbitka fotograficzna jest o wiele lepsza od błyszczącej. Z mamą zawsze zamawialiśmy matowe zdjęcia bo nie widać na nich odcisków palców. Nie lubię kiedy zdjęcia są zamazane u widać na nich paluchy. Wszystkie zdjęcia, które znalazły się w albumie są matowe i bardzo ładnie wyglądają. Jestem zachwycona taka pamiątka i będę o nią bardzo dbała. Zdjęcia matowe będę mogła pokazywać moim dzieciom i album ten na pewno będzie dostępny w moim domu dla każdego chętnego. Mama zamówiła wiele matowych zdjęć. W moim dzieciństwie nie każdy miał aparat więc nie było zawsze możliwości żeby robić zdjęcia na różnych okazjach. Mama z tatą często pożyczali aparat od kogoś z rodziny i jak tylko była jakąś uroczystość w przedszkolu czy szkole to rodzice starali się robić zdjęcia. Album przygotowany przez mamę wiele sytuacji mi przypomniał. Niektórych zdjęć w ogóle nie pamiętam. Nawet nie wiedziałam, że rodzice mają zdjęcia mojego pierwszego przedszkolnego balu. Matowe zdjęcia spodobały się także moim koleżankom. Od razu pokazałam im mój prezent. Żałowały, że one nie mają tak sporo zdjęć z dzieciństwa.

Matowe zdjęcia są w tej samej cenie co błyszczące. Klient może samodzielnie wybrać jaki format wybrać. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach wykonanie odbitek jest niezwykle proste. Kiedyś było przy tym więcej pracy teraz wystarczy nawet internetowo zalogować się na stronie i można już przystąpić do zamawiania swoich odbitek.