Skuteczne sposoby odchudzania w Białymstoku

Przez całe lata swojego dzieciństwa zmagałam się z nadprogramowymi kilogramami. Był to wynik nie tylko genowej tendencji do tycia, ale głównie tym, że nigdy nie lubiłam biegać i bawić się w sposób aktywny. Na szczęście teraz, gdy jestem już dorosła mogę sama zadbać o swoją sylwetkę!

Zalety odchudzania w Białymstoku

odchudzanie BiałystokWraz z przeprowadzką do Białegostoku postanowiłam rozpocząć nowy etap w swoim życiu, a co za tym idzie wziąć się ostro za siebie i swoją sylwetkę. Nie znałam jednak nikogo, kto mógłby polecić mi specjalistę, dlatego z początku zaczęła odchudzanie na własną rękę. Sądziłam, że jeśli będę ograniczać się jedynie do produktów niskokalorycznych, w szybkim tempie osiągnę swój upragniony cel. Niestety, pomimo tego, iż rzeczywiście moja waga bardzo szybko spadła, mój stan fizyczny tak naprawdę sporo się pogorszył. nie tylko męczyły mnie częste biegunki, ale również moja skóra stała się sucha, pozbawiona blasku, oraz pełna wyprysków, jakich dotychczas nie miałam. Ponadto juz wkrótce po zaprzestaniu diety, waga nie tylko wróciła na dawne miejsce, ale i zwiększyła się! Efekt jojo sprawił, że niemal załamałam się całkowicie. Nie mając nic do stracenia wpisała w wyszukiwarkę „odchudzanie Białystok” i zaczęłam czytać opinie użytkowników na temat danych specjalistów. Jeden z nich był wyjątkowo zachwalany toteż zapisałam sobie numer kontaktowy i czym prędzej zgłosiłam się na wizytę. Po opisaniu swojej przygody z odchudzaniem, lekarz wytłumaczył mi dlaczego swoim działaniem zaszkodziłam organizmowi. Okazało się, że przestałam mu dostarczać odpowiednich witamin, zaś źle dobierane produkty przyczyniły się do natężenia złego samopoczucia oraz skutków ubocznych. Lekarz po skierowaniu mnie na niezbędne badania, ułożył mi indywidualną dietę dostosowaną zarówno do mojego zapotrzebowania kalorycznego, jak i trybu pracy.

Z początku wydawało mi się, że jem wręcz za dużo jednak z biegiem czasu mój układ pokarmowy znacznie poprawił jakość swojego działania, a ja już po pierwszym miesiącu zauważyłam spadek swojej wagi! Dodatkowo nie tylko jadłam przepyszne rzeczy, ale również nie chodziłam głodna, co spowodowało, że wcale nie czułam się, jakbym była na diecie!