Sesja ślubna jako prezent

Bardzo długo myśleliśmy wraz z chłopakiem nad prezentem ślubnym dla naszych dobrych przyjaciół. Wiedzieliśmy, że są oni na początku kariery i dopiero się bogacą, więc chcą zorganizować skromny ślub, z równie oszczędnym przyjęciem dla najbliższych. Mieliśmy świadomość, że nie będą oni chcieli tracić pieniędzy na wynajęcie fotografa na sesję zdjęciową. Dlatego też postanowiliśmy ofiarować ją im na prezent. 

Niedroga sesja fotograficzna to dobry prezent ślubny

tania fotografia ślubna w BydgoszczyRównież ja i mój chłopak nie jesteśmy osobami przesadnie bogatymi. Dlatego też obiektem naszego zainteresowania stała się tania fotografia ślubna w Bydgoszczy. Przeszukaliśmy masę internetowych wyników wyszukiwania pod tym kątem. Przejrzeliśmy dziesiątki portfolio, by wybrać fotografa, który robi sesje odpowiadające klimatem pasującym naszym nowożeńcom. Kiedy w końcu zdecydowaliśmy się na konkretnego autora, od razu się z nim skontaktowaliśmy. Okazało się, że możliwe jest zakupienie specjalnego, dedykowanego nowożeńcom vouchera na sesję zdjęciową. Nie ukrywaliśmy, że taka opcja bardzo nam odpowiadała. Szybko się na nią zgodziliśmy. Otrzymując voucher, przekazaliśmy go przyjaciołom jako prezent ślubny. Kiedy go odpakowali, obydwoje z chłopakiem zauważyliśmy wzruszenie na ich twarzach. Już wtedy wiedzieliśmy, że nasz prezent okaże się bardzo trafiony, ponieważ zafundowaliśmy młodej parze zachowanie na papierze tej wyjątkowej chwili w ich życiu.

Do tej pory, kiedy widzimy się z naszymi znajomymi, wspominamy ich udaną sesję zdjęciową, którą otrzymali od nas w prezencie. Często nam za nią dziękują, mimo że zapewniamy ich, że był to prezent ofiarowany prosto z serca. Jest to czysta prawda, ponieważ doskonale wiemy jak ważne jest uwiecznianie ważnych chwil w życiu na fotografiach.