Sąsiad ma w domu drzwi z drewna

Ze Sławkiem od razu załapaliśmy dobry kontakt i często się spotykamy. Lubimy jeździć na ryby w weekend i mamy mnóstwo wspólnych zainteresowań. Sławek sam robił ostatnio remont w swoim mieszkaniu i zaoferowałem mu pomoc.

Brat sąsiada zajmuje się produkcją drzwi zewnętrznych

stylowe drzwi wewnętrzne drewnianePracuję w budowlance to znam się na remontach. Sławek jednak mi odmówił, bo już prawie miał wszystko skończone i zostały mu tylko stylowe drzwi wewnętrzne drewniane do wstawienia. Temat mnie zainteresował i zacząłem go wypytywać o te drzwi. Okazało się, że jego brat Michał prowadzi własną działalność i produkuje właśnie stylowe drzwi wewnętrzne drewniane. Sławek opowiedział mi o firmie brata i opisał jakie drzwi sobie wybrał. Zdecydował też od razu, że mam pójść z nim do mieszkania to mi je pokarze. Zgodziłem się od razu, bo byłem ciekaw jak wyglądają te drzwi. Wypakował je z kartonu i oparł o ścianę. Jutro dopiero zamierza je wstawić jak odbierze kilka drobiazgów ze sklepu. Od razu jego stylowe drzwi wewnętrzne drewniane zrobiły na mnie wrażenie, bo były w moim guście. Wykonane z porządnego drewna i na dodatek w moim ulubionym kolorze. Sam montaż nie zajmie sąsiadowi dużo czasu, bo drzwi są bardzo łatwe do założenia. Zapytałem go przy okazji o cenę a on dodał, że jak będę chciał takie drzwi u siebie to on porozmawia z bratem i na pewno dostanę od niego jakąś solidną zniżkę. Ja też będę robił niebawem remont i chociaż nie planowałem wymieniać drzwi to teraz jest to dla mnie sprawa priorytetowa. Podobają mi się one.

Podczas remontu postanowiłem wymienić wszystkie drzwi. Brat Sławka dał mi na prawdę sporą zniżkę, gdzie za takie pieniądze nigdzie nie kupiłbym tak porządnych drzwi. Teraz i w moim mieszkaniu wygląda bardzo stylowo i przede wszystkim modnie.