Regulowane foteliki samochodowe Recaro

Obecnie większość producentów tworzy foteliki regulowane. Dzieje się tak dlatego, że foteliki bez regulacji są odpowiednie dla dziecka jedynie przez kilka miesięcy. Później fotelik trzeba regularnie wymieniać. Wygodniejszym rozwiązaniem jest zatem kupno takiego fotelika, który posłuży dziecku przez wiele lat.

Zabudowany fotelik samochodowy Recaro Milano

Recaro Milano - cenaJednym z popularniejszych modeli w ubiegłym roku jest Recaro Milano – cena jest rozsądna jak za fotelik z tak bogatym wyposażeniem. Jest to fotel z dużym, stabilnym podparciem na głowę dziecka. Usztywniane elementy podtrzymują również kręgosłup oraz biodra malucha. Fotelik jest mocno zabudowany przez co jest możliwie jak najbardziej bezpieczny. Podczas ewentualnej kolizji bardzo mocno ochrania kości dziecka. Dzieci bardzo często kręcą się w foteliku i nie są zadowolone z pasów, które mają zapięte na klatce piersiowej. Niestety jest to wymóg konieczny dlatego rodzice nie powinni ulegać marudzeniu dziecka. Nawet jeśli maluch nie jest z tego faktu zadowolony, musi być zawsze zapięty w foteliku. Ważne jest również to, aby dziecko usadzić w pozycji prostej. Nie zaleca się aby dziecko kręciło się, odwracało w różne strony lub siedziało w foteliku w nieodpowiedniej pozycji. Fotelik Recaro Milano dba o te wymogi. Jest skonstruowany tak, aby dziecko zawsze siedziało w prawidłowej pozie. Jak już wcześniej wspomniano, fotelik ma wbudowane boczne skrzydła, które podtrzymują głowę dziecka w pozycji prostej i nie dopuszczają do tego, aby maluch wychylał się lub spuszczał głowę na którąś ze stron.

To wszystko wpływa na fakt, że fotelik jest bardzo bezpieczny, a jednocześnie łatwy w użytkowaniu. Regulacja wysokości sprawia, że większość rodziców decyduje się właśnie na taki model w różnych wariantach kolorystycznych.