Regeneracja skóry dzięki zabiegowi

Moja mam jakiś czas temu skończyła sześćdziesiąt lat. Mama ciągle ma doskonałą figurę, o którą codziennie dba. Tylko po twarzy widać u niej upływający czas. Koleżanki mamy już od dawna korzystają z medycyny estetycznej i robią sobie liftingi lub pozbywają się zmarszczek za pomocą botoksu.

Nowoczesny lifting twarzy

wampirzy lifting KatowiceMama jednak uważa, że nie wygląda to zbyt naturalnie. Ona jest osobą, której zależy jednak na naturalnym wyglądzie. Przypadkowo ostatnio przeczytałam artykuł dotyczący wampirzego liftingu. I dowiedziałam się, że jest to coś dla osób, które właśnie nie chcą takiej nienaturalnej mimiki jaka jest bo innych preparatach. Bo po tym liftingu zmarszczki zostają wypełnione osoczem bogatopłytkowym, które pochodzi własnej krwi pacjentki. Dzięki temu skóra się szybko regeneruje a zmarszczki wypełniają się a wszystko to wygląda naturalnie. Powiedziałam o tym zabiegu mamie. Widziałam, że jest bardzo zainteresowana. Poprosiła mnie żebym sprawdziła dla niej gdzie coś takiego można zrobić i ile by to kosztowało. Okazało się, że wampirzy lifting Katowice jest możliwy do wykonania w pobliskim gabinecie. A do tego nie jest to też jakiś wygórowany koszt. Mama więc zdecydowała się go wykonać. Oczywiście najpierw odbyła się konsultacja z lekarzem. Pan doktor wszystko mamie po kolei wyjaśnił i potem przystąpił do zabiegu. Wszystko nie trwało długo. Mama była już od razu zadowolona, z tego, że wygląda lepiej. A do tego jej twarz ma z każdym dniem wyglądać jeszcze lepiej. Bo proces regeneracji skóry dopiero się rozpoczął.

Muszę przyznać, że mam po miesiącu od tego zabiegu wygląda jeszcze lepiej. Teraz w końcu wygląda na dużo młodszą także na twarzy. Mama jest piękną kobietą, ale zabieg ten sprawił, że znów uwierzyła w siebie i poczuła się młodsza.