Pranie tapicerki w Warszawie

Długo urządzałam swoje mieszkanie, ale chciałam mieć pewność, że wystrój będzie po prostu idealny i nie będę musiała go nigdy zmieniać. Kupowałam wyłącznie meble najwyższej jakości, żebym nie musiała niczego zmieniać. Dbałam o wszystko, by wyglądało perfekcyjnie, jak nowe.

Pranie tapicerowanej kanapy

pranie tapicerki meblowej warszawaOlejowałam drewniane meble, używałam regularnie odkurzacza piorącego by wyczyścić dywany. Jedyne czym się nie bardzo zajmowałam to kanapa. Była tapicerowana, w szarym kolorze. Nie widać było na niej zabrudzeń, przynajmniej z daleka. Jednak jak się kiedyś jej przyjrzałam to zauważyłam mnóstwo drobnych plamek. Nie wiedziałam jak się ich pozbyć by nie zniszczyć tapicerki. Jako że mebel był drogi to postanowiłam że oszczedzać nie będę. Wyszukałam w internecie przedsiębiorstwo które wie jak przeprowadzić pranie tapicerki meblowej warszawa. Nie mogła to być przypadkowa firma, która mocno moczy tapicerkę, czy stosuje agresywne środki czyszczące. Podpytałam wśród znajomych czy kogoś nie znają, tak by wybrać dobrze. Jak się okazało dwie osoby poleciły mi tę samą firmę. Miała tylu klientów że czekałam tydzień na swoją kolej. Jednak plamy aż tak bardzo mi nie przeszkadzały, wolałam poczekać na ekspertów niż mieć od ręki niesprawdzoną ekipę. W czwartek przed szesnastą przyjechali moi fachowcy. Obejrzeli dokładnie kanapę, sprawdzili gdzie jest najwięcej plamek, a także wyszukali w swoich zapasach środków czyszczących coś odpowiedniego. Mieli ze sobą także jakieś urządzenia czyszczące.

Grunt że moja kanapa wygląda teraz jak należy. Jest czyściutka, nie ma na niej ani jednego zabrudzenia. Jestem pewna, że za następne kilka lat tapicerka będzie w tak samo dobrym stanie co teraz. Jakby znowu się jednak zabrudziła to zapisałam sobie namiary na ekipę czyszczącą.