Poznaję organizatora zawodów dla sportowców

Mój ojciec często występuje jako sponsor na różnych imprezach, które są organizowane w całym kraju. Tym razem miały być jakieś zawody sportowe i tata miał spotkać się z ich organizatorem. Ja również przyszedłem, bo jestem przecież jego asystentem.

Będę pomagał przy organizacji zawodów dla sportowców

organizacja zawodów dla sportowcówBardzo mnie interesowała organizacja zawodów dla sportowców i chciałem wiedzieć wszystko na ten temat. Człowiek, który przyjechał na spotkanie to były sportowiec, który ma na swoim koncie liczne sukcesy. Od razu go poznałem i byłem dumny, że mogę usiąść z nim przy jednym stole. Zapoznanie osobiście tak ważnej osobistości to dla mnie zaszczyty. Podczas spotkania dokładnie dowiedziałem się jak będzie przeprowadzona organizacja zawodów dla sportowców i jakie dyscypliny zostały wybrane. Organizator zaznaczył, że będzie potrzebował człowieka do pomocy i od razu się wyrwałem. Kiedyś dużo biegałem i brałem udział w różnych zawodach to się na pewno nadam. Tacie to się nawet spodobało, bo będzie wszystko pod kontrolą i uznał, że to dobry pomysł. Organizator się ucieszył i zaznaczył, że spotkamy się w ustalonym terminie, ażeby omówić szczegóły. Mam odpowiadać między innymi za umieszczenie informacji na stronie internetowej oraz przyjmowanie zgłoszeń. Mam również przeprowadzać weryfikacje i sprawdzać osiągi osób, które się zgłaszają. To jest organizacja zawodów dla sportowców, którzy są doświadczeni i posiadamy wymagania oraz kryteria, które muszą być koniecznie spełnione. Już nie mogłem się doczekać zawodów.

Z każdym zadaniem sobie radziłem. Jak czegoś nie wiedziałem to organizator mi pomagał. Dobrze nam się współpracowało i w przyszłości także chciałbym wziąć czynny udział w organizacji takich zawodów. To bardzo interesujące zajęcie.