Organizuję konferencję na mazurach

Firma, w której pracuje organizuje różne spotkania biznesowe dla chętnych klientów. Mamy wiele zgłoszeń i zleceń od różnych firm. Konferencje w ostatnim czasie są bardzo modne i wiele firm potrzebuje pomocy przy organizacji tych spotkań. Mazury przyciągają wiele firm.

Zawodowo zajmuję się konferencjami

konferencje na mazurachOstatnio zgłosił się do mnie właściciel sporej firmy. Chciałby przygotować konferencje dla swoich pracowników. Konferencje na mazurach są w obecnych czasach bardzo modne dlatego postanowiłam zaproponować taka opcje właścicielowi dużej firmy. Koszty nie miały znaczenia. Konferencje miały odbywać się dla ważnych gości także z zagranicy dlatego właściciel chciał zrobić na nich dobre wrażenie. Hotel, który wybrałam idealnie się do tego nadawał. Hotel znajdował się w centrum miasta Mrągowo. Miasto to było znane nawet dla zagranicznych turystów. Mrągowo posiada wiele zabytków i turyście chętnie go zwiedzają. Konferencje na mazurach odbywają się w regionie nie tylko ze względu na przyrodę ale także na nowoczesne hotele, które zapewniają najlepsza organizację. Hotel, który wybrałam miał dobra restaurację. Można było w hotelu organizować śluby a także inne uroczystości rodzinne. Poza tym można było się także w hotelu zrelaksować. Spa był na bardzo wysokim poziomie. Właściciel hotelu przykładał spora uwagę do zatrudniania najlepszych kosmetyczek i masażystek, które były odpowiedzialne za wysoka jakość usług. Przedstawiłam wszystkie moje propozycje klientów. Spodobały mu się moje pomysły. Podpisaliśmy umowę na konferencje jednodniowe na mazurach, które będą organizowane za miesiąc.

Hotel jest poinformowany o wszystkich szczegółach i na wszystkie wyraził. Zgodę. Za miesiąc to będzie jedyna konferencja więc największa sala zostanie przygotowana dla naszego klienta. Każdy gość konferencji będzie miał zapewniony nocleg. Wynegocjowałam dobra cenę.