Nowoczesne meble do kuchni tworzone na wymiar

Mówi się, że kuchnia jest sercem domu. To w niej przyrządzamy i jemu posiłki, spędzamy przy wspólnym stole czas z rodziną oraz z przyjaciółmi. Dlatego tak ważne jest, aby umieszczone w niej meble były nie tylko funkcjonalne, ale swoim wyglądem zapraszały do środka, a wystrój dzięki nim tworzył miłą atmosferę. Najlepiej dla wygody użytkowania, jeśli zabudowa zrobiona jest na wymiar.

Modny design funkcjonalnych mebli kuchennych na zamówienie

meble kuchenne na zamówienieDzięki możliwości tworzenia mebli na zamówienie możemy posiadać w swojej kuchni wymarzoną zabudowę, w pełni dostosowaną do naszych potrzeb. Dzięki temu możemy wybrać ilość półek, szafek oraz szuflad, dobrać ich głębokość, a także wysokość, na której zawisną. Osoba zajmująca się projektem mebli pomoże nam w wyborze materiału, z którego mają być zrobione fronty oraz blaty i uchwyty. Nowoczesne meble kuchenne na zamówienie powstają z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym mamy pewność, że zabudowa posłuży nam przez lata. Jednym z takich surowców jest marmur na blaty. Jest to kamień, któremu nie grozi przecięcie ani wyszczerbienie. Nadaje się do obróbki, dlatego możemy mieć w naszej kuchni jego dowolną wielkość. Ostatnio w modzie jest, zwłaszcza w kuchniach otwartych, tworzenie tzw. wysp. Są to zabudowane blaty, na których bez trudu przygotujemy smaczny posiłek. Jeśli doprowadzimy do niej wodę i zamontujemy baterię posłuży nam jako miejsce do zmywania naczyń.

Zamawiając meble na wymiar mamy możliwość dowolnej konfiguracji półek oraz szafek, a także wybór materiału do wykonania zabudowy. Dzięki projektowi kuchni stworzonemu przez grafika sami możemy zdecydować, gdzie zainstalujemy płytę kuchenną oraz piekarnik. Ponadto będziemy mogli wybrać kolor mebli z szerokiego wachlarza dostępnych barw.