Nowe adidasy na urodziny

Z rodzicami mieszkałem cały czas, ponieważ tak było dla mnie najwygodniej. Studiowałem zaocznie i miałem pracę, ale rodzice nie chcieli ode mnie żadnych pieniędzy. Niewiele mi zostawało po opłaceniu studiów, ale byłem już na ostatnim roku, co było dla mnie bardzo pocieszające.

Najnowszy model adidasów prezentem urodzinowym

adidas zx fluxOstatnio bardzo spodobały mi się nowe buty, które wprowadziła do sprzedaży moja ulubiona marka obuwia sportowego. Nie miałem pieniędzy na takie wydatki i wiedziałem, że na buty adidas zx flux musiałem poczekać. Na szczęście przypomniałem sobie, że w czerwcu mam urodziny i mama zawsze robiła mi jakiś prezent. W tym roku postanowiłem z nią porozmawiać o zakupie najnowszych butów adidas. To byłby dla mnie najlepszy prezent a mama zawsze mi robiła drogie prezenty. Porozmawiałem z nią pewnego wieczora jak wyczułem, że miała dobry nastrój. Mama zapytała jakie to buty, że tak bardzo mi na nich zależało. Pokazałem jej zdjęcie butów w internecie, gdzie od razu widoczna była cena. Chciałem, żeby mama poznała cenę od razu. Buty sportowe z najnowszej linii bardzo jej się spodobały. Ja tylko sportowe buty nosiłem i nie trudno było zauważyć, że moje obecne były już nieco zniszczone. Mama doszła do wniosku, że da mi pieniądze na urodziny a buty mam sobie sam kupić w sklepie. Pieniądze dała mi od razu i byłem tak zadowolony, że tego samego dnia pobiegłem do sklepu sportowego. Interesujące mnie buty adidas były tam dostępne w interesującym mnie kolorze i rozmiarze.

Buty okazały się najwygodniejsze z tych, które dotychczas nosiłem. Mogłem w nich nawet biegać. Zdawałem sobie też sprawę z tego, że trafiłem na model, do którego będę regularnie wracał. Lubiłem wygodne obuwie sportowe a to właśnie spełniało wszystkie kryteria.