Najlepszy prezent dla ukochanej

Kiedy nadchodzą walentynki, wszyscy zaczynają zastanawiać się, co mogą kupić swojej drugiej połówce. Zazwyczaj kobiety mają o wiele łatwiej, niż mężczyźni i szybciej mają to z głowy. Jednak co mają robić faceci? Wybór jest tak duży, ale co miałoby zadowolić wybrankę serca?

Jak wybrać prezent idealny?

prezent dla niejPo pierwsze, najlepiej zastanowić się, co najczęściej sama sobie kupuje i od razu wykreślić to z naszej listy. Ma to codziennie, nie zaskoczymy jej. Po co jej kolejna rzecz, którą może zdobyć sama? To oczywiste, że prezent dla niej powinien być zaskakujący, hipnotyzujący albo przynajmniej nieoczekiwany. A najlepiej by było, gdyby był spersonalizowany. Prezent, na którym widać imię, powód prezentu, jakiś wyjątkowy tekst czy wiersz dla ukochanej. Widząc taki prezent, od razu wiemy, że jest dla nas, że jest nasz i czujemy się bardziej z nim związani, bo nie jest pierwszym lepszym sklepowym produktem, a rzeczą podpisaną naszym imieniem. Wyobraźmy sobie jakiś wykwintny alkohol, piękną, oszronioną butelkę, zapakowaną w pudełko opisane nie tylko tym, jak się nazywamy, ale czymś dodatkowo dla nas wyjątkowym – to oczywiste, że taki prezent podnosi z miejsca swoją rangę. A jak jeszcze na etykiecie tego alkoholu widzimy, zamiast nazwy firmy czy innych, podobnych napisów, życzenia dla nas? Prezent od razu staje się idealny, a sam alkohol w środku już na zawsze będzie nasz, tylko dla nas. 

Kiedy wybieramy prezent dla drugiej osoby, musimy kierować się tym, co o niej wiemy, ale jednocześnie nie powtarzać się i nie duplikować rzeczy, które ta osoba już posiada albo łatwo może zdobyć sama. Dodatkowo, personalizacja prezentu dodaje w oczach drugiej osoby, sprawia, że ta myśli o nim jako o czymś, do czego z miejsca jest przywiązana i co ważne jest dla niej osobiście.