Lokalizator do samochodu bankowego

Konwojowanie dużych wartości pieniężnych nigdy nie było pracą łatwą, bo mimo iż od wielu lat nie mieliśmy absolutnie żadnych zdarzeń podczas pracy, to jednak stres związany z przewozem takiej ilości gotówki był dość duży. Na szczęście, w naszych samochodach zamontowano niedawno wiele rodzajów zabezpieczeń, które znacznie poprawiały poczucie bezpieczeństwa w pracy.

Najwyższej jakości lokalizator do samochodu

lokalizator gps do samochodówJako konwojenci, byliśmy odpowiedzialni za przewożoną gotówkę, więc na każdym postoju musieliśmy dokładać wszelkich starań, by samochód transportowy mieć zawsze na widoku. Było to dość uciążliwe i czasem niewykonalne, więc bardzo ucieszyliśmy się z nowych zabezpieczeń. Bodaj najlepszym z nich był lokalizator gps do samochodów bankowych, który sprzężony był z mapą nawigacyjną, zamontowaną w naszej dyspozytorni. Lokalizator na bieżąco pokazywał operatorom położenie poszczególnych wozów, i mimo iż wielu kolegom ten pomysł nie podobał się z różnych powodów, to jednak był to świetny dodatek. W razie jakiegokolwiek zdarzenia, mogliśmy natychmiast powiadomić dyspozytora o utracie samochodu, który mógł być szybko zlokalizowany i odzyskany przez grupy interwencyjne czy też patrole policji. Oprócz tego, była to nieoceniona wręcz pomoc podczas pracy, gdyż często zdarzało się iż trafialiśmy na korki czy zamknięte drogi, których ominięcie czasami potrafiło wydłużyć czas objazdu niemal do limitu czasowego trasy.

Znając nasze położenie, dyspozytorzy mogli na bieżąco informować nas o objazdach czy zamkniętych drogach, bardzo ułatwiając znalezienie alternatywnej trasy do celu. Dzięki lokalizatorowi nie musieliśmy również pozostawiać samochodu w widocznym miejscu i wyznaczać osoby do jego pilnowania, zakłócając całkowicie tryb pracy.