Kupno nowego karnisza

 

Kiedy skończyłam studia i znalazłam stałą pracę, postanowiłam wyprowadzić się z dotychczas zamieszkiwanego przeze mnie mieszkania studenckiego. Mając stałą pracę, mogłam pozwolić sobie na wynajęcie małej kawalerki w centrum miasta. Chciałam ją jednak urządzić po swojemu. Wybrałam się do sklepu z artykułami domowymi i wybrałam nawet nowy karnisz z metalu.

Zakup karnisza wykonanego z metalu

ozdobny karnisz metalowy pojedynczyWyprowadzenie się z mieszkania studenckiego na rzecz kawalerki traktowałam jako rozpoczęcie kolejnego etapu w moim życiu. Dotychczas dzieliłam mieszkanie z czterema innymi osobami. Miałam już tego nieco dość, więc postanowiłam się usamodzielnić i wynająć kawalerkę. Wynajęte mieszkanko nie było jednak urządzone, więc mogłam to zrobić po swojemu. Potrzebowałam wielu sprzętów i akcesoriów. Chciałam, by moje cztery kąty prezentowały się schludnie i porządnie. Wybrałam się więc do sklepu z artykułami do dekoracji mieszkań. W moim koszyku znalazły się takie rzeczy jak ozdobny karnisz metalowy pojedynczy, piękne poduszki, czy też nowe zasłony. Bardzo się cieszyłam ze swoich zakupów, ponieważ dzięki nim, zaczęłam czuć się w kawalerce jak w swoim własnym domu. Kiedy zamontowałam karnisz i powiesiłam na nim zasłony, byłam wręcz zachwycona powstałym efektem. Pokój dzienny zaczął się bardzo dobrze prezentować. Byłam tak dumna z poczynionych zmian, że aż zaprosiłam do siebie na wieczór swoich znajomych, by sprawili mi trochę komplementów.

Co miesiąc odkładam pewną część ze swojej pensji, by upiększać wynajmowaną kawalerkę. Bardzo mnie to cieszy. Najbardziej zadowolona jestem z zakupu solidnego, pojedynczego karnisza. To właśnie na nim wisi elegancka zasłona, która ubogaca całe wnętrze. Mam nadzieję, że i w tym miesiącu kupię coś ładnego do swojego mieszkanka.