Kupiłem trójfazowy silnik elektryczny

 

Za ten projekt zabierałem się od dawna. Miał to być nowoczesny samochód elektryczny, którego stworzenie wymaga sporych nakładów finansowych. Zebrałem już środki i miałem nawet gotowy projekt. Mogłem zabrać się za kolejny etap czyli jego budowę.

Za trójfazowy silnik elektryczny zapłaciłem dobrą cenę

trójfazowe silniki elektryczneBędzie to małe auto sportowe, które w całości jest zaprojektowane przeze mnie. Wiem doskonale, że w takich pojazdach najlepiej sprawdzają się trójfazowe silniki elektryczne i taki właśnie planowałem zakupić. To był wydatek, który zamierzałem ponieść w pierwszej kolejności. Wiem, gdzie można tanio kupić trójfazowe silniki elektryczne i od razu skierowałem się do tego producenta. Liczyłem, że cena nie będzie wygórowana, bo czekało mnie jeszcze sporo wydatków. Na miejscu rozmawiałem bezpośrednio z właścicielem zakładu. Wyjaśniłem mu do czego potrzebny jest mi taki silnik i zauważyłem, że mój projekt wzbudził w nim ogromny podziw. Dodał, że ma teraz na stanie świetne trójfazowe silniki elektryczne, które mają dobrą cenę i poszliśmy je obejrzeć. Sprawdziłem wszystko uważnie zanim zdecydowałem się na zakup, ponieważ jest to ważna inwestycja i wszystko musi się zgadzać. Kupiłem taki silnik i mogłem zająć się szukaniem pozostałych części. Z właścicielem tego zakładu jeszcze długo rozmawiałem na temat mojego projektu i zaoferował mi nawet współpracę oraz promocję. To pierwsze moje takie zadanie i nie ukrywam, że jego oferta była dla mnie szalenie atrakcyjna. Zgodziłem się na wszystko.

Mój projekt okazał się hitem. Samochód wystawiłem na sprzedaż i zarobiłem na nim ogromne pieniądze, które zamierzam przeznaczyć na budowę kolejnego pojazdu. Zainteresowały się mną duże marki, które zaoferowały mi nawet współpracę. Tego się nie spodziewałem.