Kontenery na gruz- wynajem

Czeka Cię w najbliższym czasie rozbiórka starego budynku, czy też przebudowujesz działkę i nie wiesz co zrobić z gruzem powstałym z tej rozbiórki? Opcji jest sporo, możesz np. taki gruz oddać pod budowę, dużo osób ogłasza się, że przyjmie gruz pod budowę za darmo, oczywiście trzeba to jakoś przewieźć. Jeśli masz tego dużo, musisz zastanowić się czy nie lepiej będzie wynająć kontener na gruz.

Wynajem kontenerów na gruz w Łodzi

wynajem kontenerów na gruz łódźOstatnio miałem taką  sytuację, że właśnie rozbierałem stary garaż i budynki gospodarcze i potrzebowałem pozbyć się materiału jaki wytworzył się podczas rozbiórki, czyli gruzu. Znajomy zgłosił zapotrzebowanie, że mogę mu ten gruz „podrzucić”. Tylko problem był- czym. Nie mam żadnej przyczepki, czy też pojazdu, którym mógłbym to wywieźć. Chcąc nie chcąc zacząłem wyszukiwać w Internecie wynajem kontenerów na gruz Łódź, bo tam miało miejsce całe zdarzenie. Wiecie jakie było moje zaskoczenie co obecnie rynek proponuje? Kontenery na gruz każdej wielkości, jakie tylko są Wam potrzebne, w zależności od ilości gruzu. Nawet niektóre firmy miały w ofercie big-bagi do pakowania gruzu. I teraz tak umawiasz się z nimi jak chcesz, czyli na ile dni taki kontener Ci podstawiają, jaki duży, czy oni mają się tego pozbyć, czy też mają gdzieś przetransportować. Jak dzwoniłem się zorientować jak to wygląda cenowo, to byłem mile zaskoczony, myślałem, że to będzie większy koszt. Ogólnie warto podzwonić po różnych firmach, żeby mieć rozeznanie, bo ceny różnią się między firmami.

Bardzo podobała mi się ich elastyczność, wybrałem opcję wynajmu kontenera na gruz na 3 dni od czwartku do soboty. Tak jak się umówiłem podstawili mi kontener do Łodzi, sama firma mieściła się w okolicy Łodzi z tego co pamiętam. Zapakowaliśmy gruz, zadzwoniłem, że gotowe i zawieźli mi ten gruz do znajomego, gdzie go zrzucili. Rozliczyłem się gotówką na miejscu, wystawiają również FV.