Jak przebiega naprawa wysokociśnieniowych przewodów hydraulicznych

 

Dopóki wszystko działało, nie było nawet sensu zastanawiać się nad kosztami i sposobami ewentualnych napraw. Tak samo było wtedy, gdy wszystko jeszcze jakoś działało, ale było już lekko uszkodzone. Dopiero gdy wszystko padło i zabraliśmy się za naprawę, dowiedzieliśmy się z czym to się je.

Wynajęliśmy speców od naprawy wysokociśnieniowych przewodów hydraulicznych

wysokociśnieniowe przewody hydrauliczneOczywiście pierwszym pytaniem, jakie zostało zadane było takie, na które nie potrafiliśmy odpowiedzieć. Dlaczego wezwaliśmy ich tak późno? Gdyby zostali powiadomieni wcześniej naprawa wyglądałaby zupełnie inaczej – mogliby się z tym uporać szybciej i niższym kosztem. Nie wiedzieliśmy, dlaczego tak długo zwlekaliśmy – być może mieliśmy nadzieje, że nasze wysokociśnieniowe przewody hydrauliczne będą lekko uszkodzone, ale mimo tego będę pracować jeszcze przez najbliższych kilka lat? Szef powiedział, że po prostu następowało to tak szybko, że nim zadzwoniliśmy po fachowców, cały ten system zdążył się rozlecieć. Ekipa stwierdziła, że bez problemu dadzą sobie radę z naprawą. Co do ceny to również nie będzie ona nie wiadomo jak wysoka – w końcu naprawa nie wymagała dużych nakładów sił, ani specjalistycznej wiedzy. Na dobrą sprawę awaria była dość powierzchowna, i mieliśmy prawdziwe szczęście, że skończyło się tylko na tym. Zostaliśmy ostrzeżeni, że jeśli następnym razem również będziemy tak długo zwlekać z wezwaniem ich, naprawy mogą okazać się znacznie dłuższe i kosztowniejsze. Pożegnaliśmy ich po wszystkim z prawdziwą ulgą – tym razem udało nam się uniknąć konsekwencji naszego odkładania dosłownie wszystkiego na ostatnią chwilę.

Szef stwierdził, że zdarzyło się to po raz ostatni. Wszyscy dostaliśmy nauczkę za to, że nie braliśmy się na bieżąco za wszystkie problemy, które dotyczyły naszej firmy. Tym razem należało wziąć się w garść i pilnować, by do takiej sytuacji nie doszło ponownie.

Inne informacje można znaleźć na http://k-h.pl