Impreza integracyjna w niecodziennych warunkach czyli wynajem namiotów

W naszej firmie już od pewnego czasu można było zauważyć pewne napięcie, jakie powstało. Wielu pracowników, którzy są wierni firmie już od kilkunastu lat buntowali się, że nowi pracownicy są zatrudniani na lepszych warunkach i za lepszą stawkę pieniężną.

Niedrogi wynajem namiotów i spotkanie biznesowe

wynajem namiotówKażdy cicho szeptał o sobie a podczas wejścia do firmowej kuchni zapadała niezręczna cisza. Wszystkie te głosy doszły do naszego menadżera, który postanowił pójść do swojego przełożonego i poinformować go o zaistniałej sytuacji. Szef bardzo przejął się niezbyt przyjazną atmosferą, która zapanowała w naszej drużynie i postanowił, że zorganizuje on imprezę integracyjną. Zależało mu na tym, aby wszyscy grali do jednej bramki. Postanowił więc, że w godzinach pracy aby było jak najwięcej ludzi zorganizować imprezę. Zdecydował się on na niedrogi wynajem namiotów, które przykrywały zarówno żywność jak i miały za zadanie zgromadzić ludzi. Jak się okazało siedział psycholog oraz coach, którzy zadbali o dobrą atmosferę i szczere dyskusje. Wynajem hal namiotowych pozwolił także na to, aby postawić tam fotobudkę, która każdym zainteresowanym wykonywała zdjęcia ze śmiesznymi elementami takimi jak peruki, okulary. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że wynajem namiotów weselnych okazał się strzałem w dziesiątkę. Przede wszystkim dzięki temu, że spotkaliśmy się w nieco innym otoczeniu niż firma i można było lepiej poznać każdego pracownika. Wypożyczalnia namiotów pozwoliła także na zapewnienie nam pełnego kateringu. Jak wiadomo przez żołądek do serca. Kiedy każdy był najedzony stał się zdecydowanie bardziej otwarty.

Tak się okazało, że wielu pracowników ma ze sobą wspólne tematy i pasje. Starzy pracownicy otrzymali podwyżkę a szef postanowił organizować takie pikniki raz na pół roku. To poprawiło atmosferę.