Ile kosztują oprawki Humphrey’sa?

Od jakiegoś roku czułam na własnym ciele znaki upływającego czasu. Nie wiem czemu akurat teraz, może dlatego, że miałam więcej wolnego i skupiałam się bardziej na sobie i własnym ułomnościach? W każdym razie postanowiłam odwiedzić okulistę, stomatologa i gastrologa. Dwóch ostatnich nie miało co robić.

Nowoczesny design okularów damskich, czyli jaki?

nowoczesne okulary damskie Humphrey'sJednak okulista dał mi receptę na okulary. Byłam więcej niż zaskoczona. Nigdy nie nosiłam okularów, i nie powiem, by ten pomysł mi się podobał. Trochę zdezorientowana powiedziałam siostrze o wizycie u okulisty. Spojrzała na mnie i powiedziała, że nie wie skąd moje negatywne nastawienie – w okularach wyglądam przecież świetnie. Dobierze się u optyka jakieś fajnie oprawki, na przykład Humphrey’sa i będzie pięknie. Skąd ona wiedziała jak wyglądam w okularach? Przypomniała mi, jak na przedstawieniu szkolnym nosiłam oprawki, bez szkieł, grając jakąś tam rolę. Faktycznie, wyglądałam wtedy dobrze. Podniesiona na duchu poprosiłam, by mi pomogła wybrać coś modnego. Zasiadłyśmy u niej w domu przed komputerem, ona wpisała w przeglądarkę nowoczesne okulary damskie Humphrey’s, a ja przyglądałam się wynikom. Skąd moja siostra znała tę firmę? Przecież nie nosiła okularów! No tak, ale nosił je jej chłopak. Mogła się znać na nowoczesnych wzornictwie oprawek. Powiedziała, że okulary są nie tylko nowoczesne, ale są też naprawdę warte swojej ceny, ale oczywiście wybór należy do mnie. Spodobały mi się, więc udałyśmy się do optyka sprawdzić dostępność wybranych modeli.

Były na miejscu, więc przymierzyłam kilka sztuk. Zabrzmi to trochę narcystycznie, ale wyglądałam naprawdę nieźle. Nawet wydaje mi się, że lepiej niż bez. A może tylko się pocieszałam? Tego nie wiem, ale pewnym jest, że następnego dnia poderwał mnie mój obecny narzeczony. Powiedział do mnie wtedy, że mam niesamowite spojrzenie.