Gra planszowa dla brata

Przez ostatnie dwa lata święta spędzałem poza domem. Do Krakowa miałem dość daleko i dużo pracowałem, więc z urlopem też nie było łatwo. W tym roku jednak zdecydowałem się w końcu spędzić święta z rodziną i już dużo wcześniej załatwiłem sobie urlop.

Podarowanie bratu gry planszowej na święta

gry planszowe krakówDostałem urlop, bo jako jedyny w firmie nie dostałem go wcześniej na święta. Mogłem w końcu sobie wszystko zaplanować. Mój młodszy brat mieszkał nadal z rodzicami i cieszyłem się, że go odwiedzę. Zamierzałem kupić mu jakiś fajny prezent pod choinkę i podpytałem mamę, co będzie najlepsze. Mama nawet nie musiała się zastanawiać i od razu powiedziała, że mój brat ostatnio często gra w różne gry planszowe Kraków był moim domem rodzinnym i właśnie tam zamierzałem kupić bratu prezent. Zresztą, wiezienie tego wszystkiego tyle kilometrów mijało się z celem. Kiedy dotarłem do Krakowa, to od razu po rozpakowaniu się pojechałem na zakupy. Wybrałem się do największego sklepu z grami planszowymi, żeby wybrać dla brata coś ciekawego. Oczywiście od mamy dostałem listę gier, które posiadał brat, żebym przypadkiem nie kupił takiej samej. Zdecydowałem się na interesującą grę planszową, która na pewno przypadnie mojemu bratu do gustu. W sklepie nawet mi ją zapakowano w elegancki papier, ponieważ powiedziałem, że gra planszowa jest prezentem dla brata. Najważniejszy prezent miałem kupiony i musiałem jeszcze rozejrzeć się za czymś dla rodziców. Planowałem kupić im wspólny prezent.

To były cudowne święta spędzone w gronie rodzinnym. Obiecałem rodzicom, że co roku będę ich odwiedzał w święta i zamierzałem słowa dotrzymać. Praca nie była najważniejsza, tylko rodzina. Wieczorem grałem z bratem w grę planszową, którą kupiłem mu w prezencie. Było bardzo wesoło.