Gdzie kupić Lea 2.0?

 

Panie, zazwyczaj większą wagę przywiązują do wyglądu, czy też designu roweru, niż do jego wartości technicznej. Jest to naturalne, bowiem kobiety, niejako z natury, znacznie bardziej kierują się zmysłem estetycznym, niżeli mężczyźni. 

Damskie Lea 2.0 od Krossa

damski kross lea 2.0Jednakże w żadnym razie nie powinno się bagatelizować parametrów jednośladów, ponieważ z roweru, który tylko ładnie wygląda niewiele nam przyjdzie. Zatem jeśli szukamy roweru, który odznacza się nie tylko wzorowym designem, ale też bardzo dobrymi parametrami technicznymi, to damski Kross Lea 2.0 jest propozycją skrojoną na miarę naszych potrzeb. To jednoślad górski, z cieńszą, a także mniejszą ramą, niż znamy z rowerów męskich, przez co rower tworzy wrażenie bardzo zgrabnego i zwinnego. Cały osprzęt, jaki w nim znajdziemy pochodzi od najbardziej renomowanego, japońskiego producenta, co jest gwarancją jego niezawodności. Hamulce jakie są dostępne w tym modelu to klasyczne V-Brake, które spisują się bez zarzutu, nawet w trudnych warunkach terenowych. Warto też zwrócić uwagę na markowy amortyzator, dzięki któremu drgania są tłumione, co z kolei wpływa na lepszy stan naszych nadgarstków i przedramion, które są wtedy narażone na największe obciążenia. Lea 2.0 to rower dla kobiet aktywnych, które nie wyobrażają sobie zycia bez jazdy na rowerze, ale także dla tych, które dopiero zaczynają przygodę z rowerem. Ten rower kosztuje niewiele ponad tysiąc złotych, zatem jest zakupem na każdą kieszeń. Możemy go znaleźć w licznych sklepach internetowych.

Damskie rowery charakteryzują się nieco inna formą ramy. Jest ona nieco obniżona i ukośna, tak, by możliwie jak najbardziej, ułatwić wsiadanie i zsiadanie. Lea 2.0 jest również wyposażona w bardzo dobrej jakości siodełko, które dopasowuje się do anatomicznych kształtów.