Dziecko do chrztu w beciku

Gdy moja córka przyszła na świat wiedziałam, że będę chciała żeby została dosyć szybko ochrzczona. Zależało mi na tym żeby było po prostu jeszcze w miarę ciepło. Wydawało mi się, że będzie tak łatwiej. I dlatego też zaraz na początku września zaczęliśmy organizować chrzciny.

Zakup białego becika do chrztu dla córki

beciki dla niemowląt do chrztuJedną z najważniejszych dla mnie spraw było to w co ubiorę moją córkę. W końcu było to jej święto i chciałam żeby wyglądała bardzo ładnie tego właśnie dnia. Szukałam długo w internecie i znalazłam dla niej piękną sukienkę. Do niej była opaska z dużym białym kwiatem. Całość prezentowała się przepięknie. Wiedziałam jednak, że nie może być tylko w tym. Koleżanka powiedziała mi żebym kupiła beciki dla niemowląt do chrztu bo one są jednak najbardziej praktyczne. Szukałam więc w internecie. Był naprawdę duży wybór. Były takie bardziej strojne beciki. A także takie z mała ilością dodatków. Ja uznałam, że sama sukienka jest tak bardzo strojna, że becik może być już delikatny. I właśnie taki wybrałam. Był biały i taki jakby pokryty jedwabnym materiałem. Miał tylko na końcach delikatną falbankę z koronki, która moim zdaniem wyglądała bardzo elegancko i nie była w żadnym razie przesadzona. Ten becik nie kosztował też dużo. Na na pewno w porównaniu z ceną sukienki był to już niski koszt. Po paru dniach dostałam przesyłkę z becikiem. Był on bardzo solidnie wykonany. I bardzo łatwo się zapinał. Myślałam, że będzie to rzecz, którą wykorzystam tylko raz podczas chrztu.

A gdy się przyjrzałam temu becikowi to doszłam do wniosku, że przecież mogę go używać także na inne okazje. W każdym bądź razie podczas chrztu becik sprawdził się bardzo dobrze. A także i potem gdy czasem wychodziłam z córką na spacer to sprawdzał się dobrze do wózka.