Dostaję do zakładu pogrzebowego nowe trumny

 

Prowadzę własną firmę w Krakowie i zatrudniam kilka osób. Jest to zakład rodzinny i przejąłem go po swoim ojcu, który przeszedł na emeryturę. Postanowiłem podjąć współpracę z nowym dostawcą i wprowadzić jakieś zmiany do oferty.

Nowe trumny w moim zakładzie sprzedają się dobrze

zakład pogrzebowy w KrakowieMój zakład pogrzebowy w Krakowie prowadzę już drugi rok. W międzyczasie sporo się zmieniło i ludzie mają teraz inne wymagania. Postanowiłem zatem podjąć współpracę z firmą, która oferuje nowoczesne trumny. Klienci zwracają uwagę na każdy szczegół i chcą, żeby ich bliscy mieli wszystko co najlepsze na ten koniec. Ten zakład pogrzebowy w Krakowie, który prowadzę od zawsze współpracował z jednym dostawcą, który był dobrym znajomym mojego taty. Sprzedał on działalność i teraz jest tam ktoś inny. Ja potrzebowałem zmian i postanowiłem poszukać kogoś jeszcze. Skontaktowałem się z producentem, którego oferta od razu mi się spodobała. Wiedziałem, że jego trumny na pewno będą chętnie kupowane i podjąłem z nim współpracę. Zamówiłem na początek kilka sztuk, ażeby sprawdzić czy klienci będą mieli takie same odczucia jak ja. Dostawca dostarczył mi błyskawicznie trumny do zakładu i przyznam, że byłem pod wrażeniem, ponieważ były one bardzo uważnie zapakowane. Klientów na ten produkt nie brakowało, ponieważ każdy, kto przyszedł po trumnę od razu kierował swoje kroki do nowych produktów. Kompleksowo obsługuję pogrzeby i w tym zakresie również postanowiłem wprowadzić korzystne zmiany. To na pewno wyjdzie nam wszystkim tylko na dobre.

Z tym dostawcą pracuję cały czas i w zasadzie tylko od niego zamawiam produkty. Ma bardzo rozbudowaną ofertę i nie muszę szukać produktów w innych miejscach. Za kilkadziesiąt lat to mój syn Jaś przejmie ten biznes i będzie miał łatwiej.