Dobry kamerzysta z ogłoszenia

Moja siostra od lat mieszka za granicą.Wyjechała tam zaraz po szkole średniej. Jednak wesele chciała zorganizować w kraju. Chciała po prostu zaprosić na nie jak najwięcej rodziny. Zależało jej na tym też żeby wesele było po prostu duże i żeby była to też okazja do tego by się spotkać.

Kamerzysta na ślub i komunię

filmowanie imprez w ŁodziPoprosiła mnie żebym pomogła jej wszystko zorganizować bo jednak jej na odległość było ciężko podejmować wiele decyzji. Ja od razu się zgodziłam. Zaczęłam od kamerzysty. Po prostu na gdy jakiś czas organizowałam swoje wesele to nie mogłam wynająć nikogo dobrego i w gruncie rzeczy nie byłam zadowolona z filmu. W internecie było sporo ogłoszeń. Mnie zaciekawiło takie, w którym ktoś ogłaszał, że robi najlepsze filmowanie imprez w Łodzi i to za dobrą cenę.Co prawda dla siostry cena miała drugoplanowe znaczenie ale jednak zawsze lepiej jest mieć coś dobrego w niższej cenie. Pan powiedział, że prześle mi jakieś przykładowe filmy, które nagrywał.I podesłał mi do nich linki. Bardzo spodobało mi się to w jakiś sposób te uroczystości zostały nagrane. Przesłałam to jeszcze siostrze. Bo skoro mogła ona podjąć decyzję to niech to zrobi. Jej także to wszystko przypadło do gustu. Dlatego też pojechałam i porozmawiałam z panem już o szczegółach. Siostra chciała żeby nie było nagrywanego przygotowania do ślubu. Chciała żeby film zaczynał się od kościoła. I to jak najbardziej jest do zrobienia. Zależy jej na tym żeby jak najwięcej było nagrywane wesele na sali.

Jednak jest to pamiątka nie tylko dla niej ale i dla całej rodziny dlatego też było dla niej istotne. Pan zgodził się na te wszystkie rzeczy. I w sumie byliśmy umówieni. Cieszyłam się tym, że chociaż siostra będzie miała wspaniałą pamiątkę. Ja już wstępnie zaczęłam rozmawiać z kamerzystą o nagraniu komunii mojej córki.