Dobre jakościowo lakiery

Zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety, dlatego warto o nie dbać, bo są zawsze widoczne. Pomalowane paznokcie wyglądają bardzo kobieco i zwracają uwagę mężczyzn, ale pod warunkiem, że manicure jest starannie wykonany.

Kolory lakierów hybrydowych

lakier hybrydowy silcareManicure i pedicure można samodzielnie wykonywać w domu, ale wymaga to nieco wprawy i cierpliwości. Zwykły lakier można położyć na paznokciach w dowolnej chwili i po paru minutach będzie suchy, natomiast lakier hybrydowy Silcare wymaga poświęcenia trochę czasu. Do jego wykonania potrzebna jest specjalna lampa ze światłem ultrafioletowym, które utwardza powierzchnię lakieru, tworząc mocny podkład. Dzięki temu, nie musimy się martwić o jego jakość i trwałość, ponieważ pozostanie na paznokciach w idealnym stanie aż do kolejnego malowania. Ściąganie hybrydowego lakieru, musi się odbywać za pomocą acetonu, ponieważ zwykły zmywacz jest za słaby. Ściąga się jedynie warstwę lakieru, a płytka paznokcia zostanie nienaruszona. Taki zabieg najlepiej wykonać w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, ponieważ łatwo sobie zniszczyć płytkę paznokcia. Lakiery Silcare posiadają szeroką gamę kolorów matowych, błyszczących i z brokatem. Znajdziemy w ich ofercie soczystą czerwień, która jest klasyką na kobiecych paznokciach, mnóstwo odcieni beży i róży do wykonania francuskiego manicure, czy pastelowe odcienie najmodniejsze latem. Firma Silcare bardzo szybko się rozwija i dopasowuje swoją ofertę do panujących na rynku trendach modowych, dzięki czemu jest bardzo popularna.

Lakier hybrydowy po otwarciu trzeba zużyć w ciągu sześciu miesięcy, gdyż potem może stracić swoje właściwości. Manicure hybrydowy jest obecnie najpopularniejszym zabiegiem wykonywanym w salonie kosmetycznym. Korzystają z tej usługi kobiety w każdym wieku.