Cena za profesjonalną stronę

Stworzenie własnej strony internetowej chwilę nam zajęło. Nie mieliśmy w tym temacie dużego doświadczenia, więc praktycznie non stop musieliśmy posiłkować się materiałami zewnętrznymi oraz pomocą innych doświadczonych kolegów. W końcu miarka się przebrała.

Decyzja o stworzenie własnej strony

Strony internetowe Częstochowa

Postanowiliśmy, że nie ma co się dłużej męczyć z jednym problemem związanym ze stroną samodzielnie i poszukiwaliśmy zewnętrznego specjalisty, który może i nie pracował w żadnej agencji reklamowej, czy programistycznej, jednakże jego portfolio było nawet bardziej, niż zadowalające. Postanowiliśmy zlecić zaprojektowanie stron internetowych właśnie takiej osobie, gdyż bardzo ogranicza nas budżet i obawialiśmy się, że nie będziemy mogli pozwolić sobie na współpracę z największą agencją działającą na rynku, która jest najbardziej rozpoznawalna. Szybko jednak znaleźliśmy jedną osobę, która chyba o projektowaniu i tworzeniu stron internetowych wiedziała wszystko i która zaproponowała nam skuteczne rozwiązanie, które praktycznie od razu zaakceptowaliśmy. Strony internetowe Częstochowa wiązały się także dla nas z chęcią zaprojektowania oraz później stworzenia sklepu internetowego, bez którego w dzisiejszych czasach praktycznie bardzo trudno coś sprzedać. Postanowiliśmy, że łącząc te dwie usługi na pewno przyczyni się to do otrzymania atrakcyjnej ceny.

Jak się okazało, pracownik wybrany przez nas, czy tak zwany freelancer posiada także doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych, dzięki czemu bez wahania podpisaliśmy umowę i patrzyliśmy z podziwem, jak prace postępują. Projektowanie stron internetowych jak patrzyliśmy po wynajętym przez nas pracowniku było bardzo proste, jednakże tylko się tak wydawało, gdyż my na pewno nie moglibyśmy podjąć się tego zadania na własną rękę.