Atrakcyjny pobyt w Kudowie Zdrój

W tym roku myślałam, że ze względu na sytuację epidemiczną wakacje całkowicie się nie odbędą. Pewnie wielu, podobnie jak ja nad tym ubolewało. Jak nam teraz wiadomo, możemy śmiało wybierać się bez najmniejszego problemu na wakacje i korzystać z uroków naszej pięknej Polskiej krainy. A gdzie najlepiej wybrać się na tak bardzo wyczekiwany urlop w roku 2020?

Jakie atrakcyjne rzeczy czekają na nas w Kudowie-Zdrój?

kudowa zdrój atrakcjeJa postanowiłam, jak co roku wybrać się na aktywne wakacje, ale chciałam poszukać całkiem nowego miejsca, gdzie mogłabym jej spędzić. Szczerze powiedziawszy to pogodziłam się już z tym, że wakacji w tym roku nie będzie dlatego też nic nie planowałam i nawet nie rozmawiałam o tym z nikim, ani też nie przeglądałam żadnych przewodników, które mogłyby ułatwić mi wybór danego miejsca, które mogłoby być odpowiednie na wakacje w tym roku. Liczyło się dla mnie przede wszystkim obcowanie z naturą. Tak właśnie lubię spędzać czas – na łonie natury. Fajnie czuję się zarówno w górach, jak i nad wodą (morzem, jeziorem, rzeką). Jednak z racji na to, że był to wyjątkowy czas, chciałam w tym roku odwiedzić bardzo szczególne miejsce, takie które zapamiętam na bardzo długo. Nie chciałam też jechać w znane mi strony, do których często wracałam. Moja bardzo bliska koleżanka z pracy podsunęła mi pewien pomysł, który od razu mi się spodobał. Jak tylko wróciłam do domu wpisałam w wyszukiwarkę – kudowa zdrój atrakcje. Właśnie Kudowa była miejscem poleconym.

Atrakcje w Kudowie Zdrój były bardzo fajne – od razu miejsce to przypadło mi do gust. Jest tam bardzo dużo ścieżek, które są przeznaczone właśnie do nordic walkingu, który ja uprawiam od wielu, wielu lat. Byłam pierwszy raz w Kudowie, ale na pewno nie będzie to mój ostatni raz tam. Baza noclegowa też jest tam bardzo dobra.

Atrakcyjny pobyt w Kudowie Zdrój
Przewiń do góry